אפרת הביישנית בדירה דיסקרטית

את איפרת המתוקה הכרתי דרך חברים משותפים , בדרך כלל אני נוהג להכיר בחורות בטינדר אך לאחרונה התחלתי להבין שכל הבחורות שם מחפשות להתחתן ואם לאמר את זה העדינות…. אני בכלל לא בכיוון ….

עם אפרת יצא לי לדבר כמה שיחות עמוקות לתוך הלילה בהם היא סיפרה לי מהיכן היא הגיעה ומה היא מחפשת מבחור, אהבתי מאוד את הפשטות …. את הישירות בלי יותר מדי בלבולי שכל ….

היא סיפרה לי שהיא עובדת בשתי עבודות אקזוטיות , אחת בשעות הבוקר בהן היא חוקרת במעבדה וירוסים וחיידקים במכון ויצמן ובערב בעבודה מטורפת בא היא פוגשת המון חתיכים ולפעמים גם חתיכות .

לאחר כמה שיחות שאלתי אותה מתי נוכל להיפגש , היא כמובן אמרה כמה שיותר מהר רק אבדוק מתי יהיה לי ערב פנוי , עברו מספר ימים והרגשתי שהיא מתחמקת ,אולי יש לה סיבה סודית אולי אחת מיני נערות ליווי באר שבע , חשבתי לעצמי מה הסיבה ?

ואז התייעצתי עם החברים המשותפים שאמרו שהיא כנראה מאוד עסוקה ולכן היא לא מתפנה, החלטתי לוותר ולהמשיך הלאה ….

ערב אחד הזמנתי כמה חברים אליי לבירה וקצת דרינקים מול הנינטנדו , אחד החברים אמר יש לי רעיון , אולי נחפש באחד מאתרי הסקס דירה דיסקרטית , אני בטוח שיש מבחר עצום של דירות דיסקרטיות בירושלים שניתן יהיה למצוא בחורות מדליקות , יאלה זרמנו איתו … התקשרנו וקבענו לעוד שעה מפגש של עיסוי עם שלוש בחורות בדירה דיסקרטית בתל אביב.

הגענו למקום דפקנו בדלת ופתחה לנו רוסייה פצצה את הדלת אמרה לנו לכו להתקלח ואני וחברותי נצטרף אליכם בעוד רבע שעה , התקלחנו וחיכינו , לחדר נכנסו שלוש מהממות כל אחת לקחה אחד מאיתנו לחדר נפרד והחלה לפנק את מי שהיא בחרה ….

נכנסתי לחדר ופונקתי בטירוף ע"י מי שאמרה שקוראים לה עינת , לאחר שעה של כיף מטורף , היא אמרה שהיא הולכת להתקלח וכבר חוזרת, אני בנתיים התלבשתי והתארגנתי, פתאום צלצל הטלפון שלה וראיתי על המסך את התמונה של החבר שהכיר ביני לבין אפרת , נכנסתי להלם !!!

היא יצאה וקראתי לה אפרת ! היא הסתובבה בבהלה …. וכך התגלה הסוד שהיכן היא עובדת – דירה דיסקרטית בתל אביב.

יצאתי החוצה ולעולם לא אשכח את אותו הלילה עם אפרת הביישנית ….