הלנה החרמנית בדירה דיסקרטית

הי קוראים לי הלנה ומאז שאני זוכרת את עצמי אני חרמנית .

אני נראית מעולה , שומרת על כושר כל יום ודואגת לאכול נכון .

עליתי לארץ בגיל 4 , ההורים שלי עבדו מאוד קשה ולכן רוב הזמן הייתי עם סבתא , אני זוכרת שלקראת גיל 14 כשקיבלתי את המחזור הראשון שלי , הרגשתי מין פרפרים בבטן, כאלה שאי אפשר להסביר כאילו הם מתחילים מלמעלה ויורדים עד למטה , בהתחלה לא הבנתי במה מדובר .

חמש שנים מהרגע שהתחילו הפרפרים יצאתי בערב לבלות עם חברות , בבר ניגש אליי בחור נחמד נראה צעיר ומדליק , ישבנו דיברנו צחקנו והחלפנו טלפונים , חזרתי הביתה והדבר היחיד שעלה לי בראש זה הבחור המתוק הרשמתי אליו טלפון ודיברנו עד לשעות הבוקר , קבענו שנלך לישון קצת ונפגש בצהריים .

הוא בא לאסוף אותי במכונית המדליקה שכנראה היתה של אבא שלו הוא אמר יאלה בואי נקפוץ לים אך לפני זה אני צריך לעבור בדרך, לא הבנתי בהתחלה למה הוא מתכוון אבל זרמתי, עצרנו ליד בניין וממנו ירדה צעירה שנתנה לו מעטפה, לא שאלתי כלום ואז המשכנו לים, ישבנו במסעדה אכלנו וקישקשנו … הזמן עף ובלי להרגיש התנשקנו נשיקה לוהטת , היו לו שפתיים אש … ולא רציתי להפסיק … הוא הפסיק ואמר שכדאי שנלך למקום פרטי ויש לו דירה דיסקרטית שהוא מכירה .

שאלתי אותו למה הכוונה דירה דיסקרטית ? אז הוא סיפר לי שאבא שלו הוריש לו כמה דירות והוא משכיר אותם לשימוש דירות דיסקרטיות .

בהתחלה נבהלתי קצת אבל הוא הרגיע ואמר לי אל תדאגי , נסענו לדירה הדיסקרטית כשנכנסתי ראיתי דירה מדהימה מפוארת הוא שאל אותי נו הלנה … מה דעתך ? אמרתי שהיא מהממת ….

מאותו רגע המשכנו בנשיקה המטורפת אל חדר השינה שהיו בוא מצעים מדהימים, הוא הוריד לי את החולצה ולאחר מכן את החזייה , הרגשתי את הידיים יורדות למטה ופתאום הרגשתי מין חמרמורת מטורפת אשר שיחררה את כל הפרפרים שהיו לי בבטן מגיל 14 …

מאותה שבת הבנתי מהם הפרפרים ואייך משחררים אותם ומאז בכל פעם שיש לנו הזדמנות אנחנו נפגשים באחת מהדירות הדיסקרטיות המהממות.