מסיבה המונית עם נערות ליווי מושלמות

 

הגענו במקרה לעיר, היו שם כל מיני אפשרויות והיות ואנחנו לא תושבי המקום אמרנו מה כבר יכול להיות? זה המקום והזמן לבלות או יותר נכון לממש את הבילוי הזה שתמיד חלמנו עליו, מצד אחד מישהי שתעשה אותנו עם הגוף והשדיים הרטובים שלה בשמן ומצד שני מישהי מדהימה שתיתן לנו מציצה של פעם אחת בחיים. איפה מוצאים את הכיף הזה? איך מוצאים דירות דיסקרטיות שיאפשרו לנו את כל ההנאה הזאת?

חבר טוב שלי המליץ על נערות ליווי מושלמות בעיר, פורטל מדהים שמרגע שנכנסתי אליו הבנתי שאתה רק נכנס והנה זה קורה גם לך. בחרתי מישהי מדהימה, בלונדינית שווה ביותר עם חזה ענק וגוף מושלם כמו שאני אוהב. אני בכלל מת על רוסיות, זה הפטיש שלי כשאני בוחר נערות ליווי, חברים שלי לעומת זאת בחור דווקא תאילנדיות שחורות שיער ורזות, כל אחד והטעם שלו.. הקטע שזו אמורה להיות אורגיה אז בטח תהיה לנו אפשרות להתערבב זה בזו בקלות ובכיף גדול.

הגענו לדירה, הבחורות שהזמנו כבר היו שם, זה התחיל בריקוד ואפילו נשיקה שמברכת אותנו לשלום. הידיים שלי נגוע בשדיים של מישהי שקראה לעצמה אנה. ריקוד מדהים ואז מבלי להרגיש היד שלי נכנסת לתוך החולצה שלה ואני ממשש את השד המדהים שלה, מתכופף קצת ומנשק, מלקק לה את הפיטמה שהזקורה. בצד השני של החדר אני מרגיש ורואה את התאילנדית המדהימה שמנשקת את החבר שלי, מעסה לו את הרגליים, מעסה לו את הזין והכול במכה אחת וואו כמה שהן טוטאליות התאילנדיות האלו אני חושב לעצמי ונותן מבט חזרה ברוסיה הלוהטת והסקסית שלי שלא מחכה יותר מדי וזורקת אותי על המיטה הפנויה. היא מפסקת את הרגליים שלי, מורידה לי את המכנסים, מעיפה את התחתון האמריקאי ומתוכו יוצא הזין שלי זקור אליה שמח לראות אותה…

"הוא שמח שאת כאן" אני אומר ועוד לפני שאני גומר את המשפט היא והתאילנדית קופצות לי עליו ומתחילות לפנק כמו שצריך. אחת מוצצת לי אותו והשנייה מלקקת לי את הביצים בתאווה שאין לתאר. החבר שלי בא מאחור ומתחיל לזיין את הרוסיה שלי אבל לי לא איכפת אני בעולם אחר, פתאום אני דווקא רוצה לזיין על ארבע את התאילנדית שיודעת ואוהבת למצוץ אפילו יותר מהבלונדינית הרוסיה והשופעת.

אני זז לאחור, אני והחבר שלי עומדים ומזיינים אותן על ארבע, נערות ליווי בטבריה , הזין שלי נכנס ויוצא ותוך כמה שניות אני גומר לה על הגב כמו מטורף בעוד החבר שלי מזיין את הרוסיה עד שגם הוא גומר ומתרפק עליה.

גמורים מעייפות אנחנו יושבים ערומים ומעשנים את הסיגריה של אחרי, נערות ליווי … נותנות בנו מבט, מקבלות את הכסף שלהן ונעלמות כלעומת שבאו..